organizasyon, düğün, event, urla, izmir, çiftlik, kır, nişan, sünnet, kurumsal, yemek, kokteyl, horse riding, binicilik, at biniciliği, equestrian, breakafast, kahvaltı, atölye, workshop

Hikayemiz

 
 

Yaşar Güvenen
Kurucu

Aylin Güvenen
At Binicilik Eğitmeni

Hüseyin Büyükbostancı
Mutfak Şefi

Sami Korucu
Salon Şefi

Perran Arıbal
Şarap Danışmanı

Hakkımızda

Manej Urlanın bulunduğu Ukuf Mevkiinin tarihçesi M.Ö 2000 yıllarına kadar uzanır. İon kentinin yaşadığı ve hayata geçirdiği topraklarda daha sonrasında Rumlar; şarap ve zeytin ticareti yaparak, Yörükler ise keçicilik yaparak önemli bir tarım ve hayvancılık bölgesi haline getirmişlerdir. 

Günümüzde Ukuf Mevkii Türkiyenin dünyaca ünlü ödüllü şaraplarının yetiştirildiği aynı zamanda Yörük ailelerinin keçilerine önemli bir mera imkanı sunmaktadır.

Manej Urla 1999 yılından itibaren bir aile çiftliğidir. 2000 yılında atçılıkla başlayan serüvenimiz 2016 yılında Kahvaltı ve Brunch'la ticari bir işletme olmaya adım attı daha sonrasında Event organizasyonları dahil oldu ve eşliğinde Restaurant sektörüne girmiş bulunduk. İki yıldır faaliyette olan çiftliğimiz bir çok mutlu çifte ve aileye doğal ve samimi bir ortam oluşturdu. Birçok müşterimize lezzetimizi hayvanlarımızla ve toprağımızla iş birliği içerisinde elde ettiğimizi gösterme imkanı sağladı. Her yıl kendimizi geliştirmeye ve daha profesyonel bir ekip olma yolunda ilerlemeyi hedefliyoruz. 

 
 

MASA

ATÖLYE

 
edited.jpg

BİNİCİLİK

ODA