organizasyon, düğün, event, urla, izmir, çiftlik, kır, nişan, sünnet, kurumsal, yemek, kokteyl, horse riding, binicilik, at biniciliği, equestrian, breakafast, kahvaltı, atölye, workshop

Hikayemiz

 
 

Yaşar Güvenen
Kurucu

Suna Uçar
İşletme Yöneticisi

Aylin Güvenen
At Binicilik Eğitmeni

Perran Arıbal
Şarap Danışmanı

Hakkımızda

Hayallerimizi gerçekleştirmek ve Manej Urla’ya hayat vermek için 1999 yılında çalışmalara başladık. Çiftliğe adını veren Manej 2000 yılında faaliyete geçerken can dostlarımızın nüfusu hızla arttı. Manej’de yaşamlarını sürdüren atlara koyunlar, keçiler, tavuklar, köpekler eklendikçe kendi kendini döndüren, yakın çevresine doğal ve sağlıklı ürünler üreten bir yapı oluştu.

Manej Urla, bize hep şunu yaşattı: Doğa sizin ona verdiğinizi misliyle çoğaltır. 

2016 yılında çiftlik üretimi kendi çeperini aşıp giderek büyüdü ve ziyaretçilerimizin talepleriyle Kahvaltı - Brunch hizmeti vermeye başladık ve Manej Urla, çiftlikten ticari işletmeye dönüşmeye başladı.  

Bir gelişme diğerini tetikledi, bir adım başkasına neden oldu ve bugün keyfini sürdüğünüz Manej Urla, kendi doğal akışıyla hayat buldu.

Bugün geldiğimiz noktada Manej Urla,

  • Başlangıçta atların konakladığı kerpiç yapının, doğa dostu bir konaklama deneyimine ev sahipliği yaptığı 11 adet Manej Oda ve 1 adet Manej Suit’ten oluşan konsept oteldir.

  • Tarladan masaya konseptiyle hizmet veren, iddialı bir şarap kavına sahip Manej Restoran,

  • Gastronomi alanında faaliyet gösteren Manej Atölye,

  • Etkinlik ve organizasyonlara doğanın içinde ortam sunan Manej Etkinlik, birimleriyle farklı beklentilere yanıt veren, doğa önceliğiyle hareket eden pek çok misafirini ağırlayan bir yapıya sahip.

Geçmişi 4.000 sene öncesine tarihlenen ve ülkemizin dünyaca ödüllü şaraplarının üretildiği Ukuf Mevkii’nde, sevdiklerinizle doğayla iç içe bir atmosferi paylaşmak için sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

 
 

MASA

ATÖLYE

 
edited.jpg

BİNİCİLİK

ODA