Hakkımızda

Manej Urlanın bulunduğu Ukuf Mevkiinin tarihçesi M.Ö 2000 yıllarına kadar uzanır. İon kentinin yaşadığı ve hayata geçirdiği topraklarda daha sonrasında Rumlar; şarap ve zeytin ticareti yaparak, Yörükler ise keçicilik yaparak önemli bir tarım ve hayvancılık bölgesi haline getirmişlerdir. 

Günümüzde Ukuf Mevkii Türkiyenin dünyaca ünlü ödüllü şaraplarının yetiştirildiği aynı zamanda Yörük ailelerinin keçilerine önemli bir mera imkanı sunmaktadır.

Manej Urla 1999 yılından itibaren bir aile çiftliğidir. 2000 yılında atçılıkla başlayan serüvenimiz 2016 yılında Kahvaltı ve Brunch'la ticari bir işletme olmaya adım attı daha sonrasında Event organizasyonları dahil oldu ve eşliğinde Restaurant sektörüne girmiş bulunduk. İki yıldır faaliyette olan çiftliğimiz bir çok mutlu çifte ve aileye doğal ve samimi bir ortam oluşturdu. Birçok müşterimize lezzetimizi hayvanlarımızla ve toprağımızla iş birliği içerisinde elde ettiğimizi gösterme imkanı sağladı. Her yıl kendimizi geliştirmeye ve daha profesyonel bir ekip olma yolunda ilerlemeyi hedefliyoruz. 

 
DSC_0026.JPG

 

Kahvaltı ve Brunch

Gününüze en güzel şekilde başlayın. Manej Urla'nın lezzetli ve doğal ürünlerini mutlaka tadın deriz. Kendi sütümüzle yaptığımız peynir, süzme yoğurt, kaymak ve lorumuz. Kümesten topladığımız köy yumurtalarımız. Mis gibi ekmeğimiz ve pişilerimiz. Yazın bahçeden topladığımız ürünlerle yaptığımız reçellerimiz ve çok daha fazlası sizleri beklemekte. 

Önceden mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

 

Düğün ve Organizasyon

Aktivite ve organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz iki adet mekanımız bulunmaktadır. Manej ve Kümes olarak adlandırdığımız birbirinden güzel alanlarımızda çeşitli faaliyetler ve aktiviteler yapmak sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Çocuk doğum günlerinden, düğün davetlerine şirket galalarından, terapi ve yoga seminerlerine varıncaya kadar size kutlama ve faaliyet alanları sunuyoruz.